Підшипник B25-139C3 NSK
        Артикул: 1305631091
        Немає в наявності
        Умови доставки
        • Нова пошта Нова пошта
        • Укрпошта Укрпошта
        • Самовивіз Самовивіз
        Умови оплати
        • Післяплата (При отриманні замовлення)  Післяплата (При отриманні замовлення)
        • Безготівковий розрахунок з ПДВ (ЮР особам)  Безготівковий розрахунок з ПДВ (ЮР особам)
        • Картками Visa та Mastercard онлайн Картками Visa та Mastercard онлайн
        • Оплата на картку Оплата на картку
        • Передоплата за реквізитами Передоплата за реквізитами
        Високоякісна продукція, сертифікована за міжнародними стандартами ISO
        Гарантовано чесна ціна без зайвих переплат
        Максимальна наявність на складі, мінімальні терміни доставки під замовлення
        Кваліфіковані консультації технічних фахівців
        Високий рівень обслуговування та миттєва реакція на ваші потреби
        Опис товару
        Підшипник генераторний B25-139C3 (розмір 25x68x18)
        Виробник: NSK
        Тип підшипника: кульковий однорядний
        Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
        Зовнішній діаметр: D= 68 мм.
        Ширина: B = 18 мм.