Підшипник GNE40KRRB-3L PFI USA
        Артикул: 1305631134
        В наявності
        Умови доставки
        • Нова пошта Нова пошта
        • Укрпошта Укрпошта
        • Самовивіз Самовивіз
        Умови оплати
        • Післяплата (При отриманні замовлення)  Післяплата (При отриманні замовлення)
        • Безготівковий розрахунок з ПДВ (ЮР особам)  Безготівковий розрахунок з ПДВ (ЮР особам)
        • Картками Visa та Mastercard онлайн Картками Visa та Mastercard онлайн
        • Оплата на картку Оплата на картку
        • Передоплата за реквізитами Передоплата за реквізитами
        Високоякісна продукція, сертифікована за міжнародними стандартами ISO
        Гарантовано чесна ціна без зайвих переплат
        Максимальна наявність на складі, мінімальні терміни доставки під замовлення
        Кваліфіковані консультації технічних фахівців
        Високий рівень обслуговування та миттєва реакція на ваші потреби
        Опис товару
        Закріплювальний підшипник (Рейне ущільнення) GNE40KRB-3L (розмір 40x90x54,6)
        Виробник: SNR
        Тип підшипника: сферичний зовнішній діаметр, фіксується ексцентриковим стопорним кільцем,
        Внутрішній діаметр: d= 40 мм.
        Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
        Ширина: B = 54,6 мм.